Крем мед: билков, с киви и с ягода

Крем медът е натурален пчелен мед, разбит бавно и продължително в машина за крем мед, докато фините му кристали дадат гладка и нежна текстура. Разбиването вкарва въздух, затова цветът е по-светъл от този на течния мед.

Правим три вида от меда на нашия пчелин в Бистрилица: билков, който е 100% мед, и два с по 3% лиофилизиран плод, киви или ягоди, без ароматизанти и оцветители. Маже се лесно и не тече от филията.

Крем мед билков, 270 г.
Буркан 270 г

Крем мед билков, 270 г.

Кремообразен пчелен мед от нашия пчелин в село Бистрилица, реколта 2026 г. Един крем, без нищо добавено към него. Медът се разбива бавно и продължително в професионална машина за крем мед, докато фините му кристали създадат гладка и нежна текстура. Разбиването вкарва въздух и затова цветът е по-светъл от този на течния мед. Светъл кехлибар и плътен вкус, който се топи нежно на небцето и оставя мек послевкус. Подходящ е за закуска върху препечена филия хляб с масло, с кисело мляко и овесени ядки или просто за няколко лъжички, когато ти се хапва нещо сладко. Състав: 100% пчелен мед, полифлорен. Нето количество: 270 гр. Съхранение: на сухо и тъмно място, при температура от 10 до 20° C. След отваряне съхранявайте добре затворен в хладилник. Важно: не е подходящ за деца под 1 година и за хора с алергия към пчелни продукти.

6,00 €22,22 €/кг
Крем мед с ягода, 270 г.
Буркан 270 г

Крем мед с ягода, 270 г.

Кремообразен пчелен мед от нашия пчелин в село Бистрилица, с 3% лиофилизирани ягоди. Използваме истински ягоди, от които е отстранена водата чрез лиофилизация. Без ароматизанти и оцветители. Така вкусът, ароматът и естествения розов цвят идват от самия плод. Медът се разбива бавно и продължително в професионална машина за крем мед, докато фините му кристали създадат гладка и нежна текстура. След това добавяме лиофилизираните ягоди и разбъркваме до равномерното им разпределяне. Получава се плътен, кремообразен мед с мек вкус на мед и приятна ягодова нотка. Подходящ е за закуска върху филия, като добавка към кисело мляко и овесени ядки или просто за няколко лъжички, когато ти се хапва нещо сладко. Състав: пчелен мед 97% лиофилизирани ягоди 3% Може да съдържа следи от соя, яйца, фъстъци, мляко, ядки и сусам. Нето количество: 270 гр. Съхранение: на сухо и тъмно място, при температура от 10 до 20° C. След отваряне съхранявайте добре затворен в хладилник. Важно: не е подходящ за деца под 1 година и за хора с алергия към пчелни продукти.

7,00 €25,93 €/кг
Крем мед с киви, 270 г.
Буркан 270 г

Крем мед с киви, 270 г.

Кремообразен пчелен мед от нашия пчелин в село Бистрилица, с 3% лиофилизирано киви. Използваме истинско киви, от които е отстранена водата чрез лиофилизация. Без ароматизанти и оцветители. Така вкусът, ароматът и естествения светъл, жълтеникав цвят с лек зеленикав оттенък и ситни черни семенца идват от самия плод. Медът се разбива бавно и продължително в професионална машина за крем мед, докато фините му кристали създадат гладка и нежна текстура. След това добавяме лиофилизираното киви и разбъркваме до равномерното им разпределяне. Получава се плътен, кремообразен мед с мек вкус на мед и свежа нотка на киви. Подходящ е за закуска върху филия, като добавка към кисело мляко и овесени ядки или просто за няколко лъжички, когато ти се хапва нещо сладко. Състав: пчелен мед 97% лиофилизирано киви 3% Може да съдържа следи от соя, яйца, фъстъци, мляко, ядки и сусам. Нето количество: 270 гр. Съхранение: на сухо и тъмно място, при температура от 10 до 20° C. След отваряне съхранявайте добре затворен в хладилник. Важно: не е подходящ за деца под 1 година и за хора с алергия към пчелни продукти.

7,00 €25,93 €/кг

Сравнение

ПродуктРазфасовкаЦенаЦена за кг/л
Крем мед билков, 270 г.Буркан 270 г6,00 €22,22 €/кг
Крем мед с ягода, 270 г.Буркан 270 г7,00 €25,93 €/кг
Крем мед с киви, 270 г.Буркан 270 г7,00 €25,93 €/кг

Често задавани въпроси

Какво е крем мед?

Това е истински пчелен мед, който е разбит бавно в машина, докато кристалите му станат толкова фини, че медът придобива гладка, кремообразна текстура. Не е смесен с масло или захар: билковият крем е 100% мед.

С какво са плодовите крем медове?

С 3% лиофилизирани киви или ягоди: истински плод, от който е отстранена водата. Вкусът, ароматът и цветът идват от самия плод, без ароматизанти и оцветители. Останалите 97% са пчелен мед.

Как се съхранява крем медът?

На сухо и тъмно място, при 10 до 20 °C. След отваряне го дръжте добре затворен в хладилник.

За кого не е подходящ?

Като всеки мед, не е подходящ за деца под 1 година и за хора с алергия към пчелни продукти. Плодовите кремове може да съдържат следи от соя, яйца, фъстъци, мляко, ядки и сусам.

Ние използваме бисквитки

Използваме строго необходими бисквитки за работата на сайта. С ваше съгласие можем да добавим и маркетингови. Политика за бисквитки